خانه

Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd.

نمایه شرکت

Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co.، Ltd. یک شرکت ملی و با تکنولوژی پیشرفته است که اولین سازنده در چین است که متخصص در تحقیق و توسعه و تولید مخازن روتور خشک کن و ارائه خدمات طراحی و نصب پروژه های مختلف HVAC است. شرکت ما توسط مهندس تاسیس شده است که در تحقیق و آزمایش اولیه اولین رطوبت روتور خشک کن در چین در سال 1995 شرکت کرده است. ما یک تیم از تکنسین های حرفه ای داریم که تجربه 40 ساله تحقیق و توسعه، طراحی ساخت، ساخت، نصب و راه اندازی و تنظیم رطوبت دهنده روتور خشک کن، ساخت یک مجموعه کامل از صنایع تولید علمی، مذهبی، صنایع دستی، مونتاژ و تنظیم، و متراکم کننده متر درجه حرارت و رطوبت ارتفاعات بین المللی پیشرفته Vaisala و ابزارهای کم آزمون نقطه یاب. روش تست دقیق، پیشرفت، پایداری و قابلیت اطمینان محصولات Fuda را تضمین می کند.

شرکت فودا از زمان تأسیس آن، توجه زیادی به جذب تکنولوژی پیشرفته در داخل و خارج از کشور به خود جلب می کند، با تولید کنندگان روتور مشهور سیلیکا ژل بین المللی، Proflute مستقر در سوئد و Seibu Giken مستقر در ژاپن همکاری می کند، عصاره تجربه مفید است و تحقیق و توسعه و نوآوری را حفظ می کند، کیفیت محصول را بهبود می بخشد و محصول فودا را در موقعیت پیشرو در چین قرار می دهد. شرکت ما صدور گواهینامه ISO9001: 2015 را صادر کرده و گواهینامه CE برای محصولات ما به دست آورده است.

در حال حاضر شرکت فودا دستگاه های خشک کن رطوبت خنک کننده روان کننده سری ZCS، رطوبت گیرهای روتاری خنک کننده سری ZCB با AHU، خنک کننده های نقطه خنک کننده سری ZCH، خنک کننده های خورشیدی نقطه خنک کننده ZCH، خنک کننده نقطه خنک کننده فوق العاده پایین، خنک کننده روان ساز چهارم سری ZC، ZK Series Constant دمای رطوبت AHU، دمای ثابت و رطوبت نسبی AHU سری سری ZKW، و رطوبت گیر رطوبتگیر سری DJ و غیره هشت سری با صدها مدل. محصولات ما به طور گسترده ای در صنعت جنگ، نیروگاه هسته ای برق، ایستگاه راه آهن، کشتی سازی، داروسازی زیست شناسی، مواد غذایی، باتری لیتیوم، ابزار پزشکی، شیمیایی خوب، لاستیک لاستیک، ابزار الکتریکی، شیشه ایمنی، فیلم، پلاستیک، قالب چوب، میوه ذخیره سازی سرد سردخانه، تجهیزات ذخیره انرژی الکتریکی، آزمایشگاههای آزمایشگاهی و غیره در ارتفاعات بالا و به کشورهای آمریکای جنوبی، برزیل، ژاپن، کره، استرالیا، تایلند، پاکستان، هند، سیکیم، ویتنام، اندونزی، عربستان سعودی، اردن، ونزوئلا، هنگ کنگ و سایر کشورها و مناطق.

با تشکر از تجربه 40 ساله رطوبت ساز، به طور کامل دانش حرفه ای رطوبت ساز، ایجاد دما ثابت و سیستم های رطوبت ثابت برای انواع صنایع، ارائه پروژه ترکیه با کنترل دما و رطوبت، آب، برق، تمیز کردن، شرکت فودا توسط مشتریان هر دو در خانه و خارج از کشور بسیار ستایش شده است، تبدیل شدن به نام تجاری مشهور در رطوبت ساز روتور خشک کن خانگی است.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در سال 1995 تاسیس کارخانه تجهیزات انجماد Hangzhou Fuda تاسیس شد. از آن به بعد، فودا خود را به تحقیق، توسعه، ارتقاء و نوآوری مخازن خشک کننده اختصاص داده است، مجموعه ای از محصولات فودا را تشکیل می دهد که به نیازهای فنی رطوبت در صنایع مختلف رسیده است.

در سال 2007، کارخانه تجهيزات رطوبت سازي هانگزو فودا به نام Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co. Ltd. شناخته شد. از آن به بعد، فودا وارد جهش جديدي شده است. رطوبت هوا با دقت کم در صنایع باتری لیتیوم و کمترین درجه هوای هوای تازه هوای تازه با درجه حرارت نقطه ی خنک کننده ≤ -70 ℃ برای جعبه دستکش توسعه یافته است. در عین حال، یک فرآیند رطوبت ساز با صرفه جویی در انرژی خاص برای صنعت کپسول نرم افزاری تولید شده است.

در سال 2010، واحد رطوبت خنک کننده کمپرسور فودا به صنعت لیتیوم ژاپنی صادر شد و پارامتر هوا خروجی به دمای نقطه ی خنک کننده ≤ -75 ℃ رسید و روند رطوبت در آن زمان در سطح پیشرو در جهان بود.

در سال 2014، فودا یک اختراع برای اختراع و 15 اختراع برای مدل ابزار اعطا شد.

در سال 2015، شرکت تجهیزات هیدروژن هیدزو فودا، آموزشی ویبولیتین با دانشگاه چین جیلیانگ، با ایجاد مرکز تحقیق و توسعه رطوبت خورشید بسیار کم، تاسیس گردید.

در سال 2016 شرکت Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Ltd.، به عنوان شرکت های فن آوری پیشرفته شهر Hangzhou مورد ارزیابی قرار گرفت، در همان سال به عنوان شرکت های علمی و تکنولوژی کوچک و متوسط ​​ژجیانگ رتبه بندی شد.

در سال 2017 شرکت Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Ltd.، Ltd. به عنوان شرکت های با تکنولوژی بالا استان ژجیانگ مورد ارزیابی قرار گرفت و در همان سال پنج محصول ما به عنوان محصولات جدید صنعتی صنعتی استان معرفی شدند و دو اختراع ثبت اختراع شد.

در اکتبر سال 2017، فودا موفق به انجام راه اندازی و پذیرش 49 مجموعه از رطوبت سازهای بادی کم ارتفاع در پروژه مرحله اول قدرت "eTrust" شد که به وضوح توسط مشتری تایید شد و عنوان "تامین کننده تجهیزات عالی "

Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : فودا

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 5,000,000-10,000,000

سال تاسیس : 1995

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب هوا رطوبت هوا صنعتی برای فروش کیفیت خوب هوا رطوبت هوا صنعتی برای فروش کیفیت خوب هوا رطوبت هوا صنعتی برای فروش کیفیت خوب هوا رطوبت هوا صنعتی برای فروش